okolo 30 dětí, 6. - 16. let, dvoudenní.

12.-14. listopad (Pá-Ne)     1590,-Kč   Přihlašování uzavřeno.
Účastníkům děkujeme za skvělé společné zážitky a těšíme se na příští rok!VÝPRAVA DO LIBERCE
+420 776 809 588
info@oddilgreenhorns.cz
PROGRAM
Výprava klubu cestovatelů, který vede DJ MEIKY za spolupráce ostatních vedoucích z letošních táborů. V sobotu půjdete na celý den do největšího zábavního centra v ČR, "centra BABYLON". Navštívíte IQ PARK, po poledni je zajištěn TEPLÝ OBĚD v restauraci Jizerka. (v ceně výpravy). Krytý LUNAPARK s autíčky a jinými atrakcemi. (za jednotlivé atrakce se neplatí). Dále krytý AQUAPARK ve stylu příběhů Julese Verna se soustavou bazénů, 4 velkých TOBOGÁNŮ ("Trychtýř") a nejrůznějších vodních atrakcí, vodním hradem, JESKYŇEMI a pozor čeká nás i LASER SHOW!
COVID
Povinný test je zajištěn "plivacím" testem. Po příjezdu. Pro rodiče zdarma a bez dalších starostí.
V případě plošného zákazu vracíme CELOU platbu zpět! (V případě zákazu v průběhu akce, nelze vracet jednotlivé části.) V případě zákazu vstupu do centra BABYLON nebo zákazu AQUAPARKU, náhradní program např. ZOO Liberec a Botanická zahrada. Do vlaku si vemte svou roušku.
SPANÍ, STRAVA, S SEBOU
Spát a stravovat se budeme v budově Domu dědí a mládeže. Jídlo se kupuje centrálně pro všechny a je v ceně výpravy. Všichni budou potřebovat přezuvky, spacák a starší 12. let karimatku. Mladší mají zajištěny žíněnky. Několik spacáků můžeme zdarma zapůjčit (nutno uvést při přihlášení.) Dále s sebou, peníze na dopravu dle zaslaných informací přihlášeným: HK, Na, Ruprechtice 150,-Kč nebo Liberec 48,-Kč, doporučené kapesné 50-100,- Kč. Kapesné však pro účast nepotřebujete. Nezapomeňte na plavky, ručník, roušku do vlaku, doporučujeme čepici na cestu z Aquaparku.
                                                     SRAZY
Hradec Králové  v 17,00 hod. v hale hl. vlakového nádraží, roh naproti tunelu příjezdy vlaků. (u Ambry).
Náchod              v 15,45 hod. v hale u bankomatu vedle pokladen. (odjezd vlakem)
Ruprechtice u Meziměstí v 15,00 hod. před budovou tábora. (odjezd autem, pak vlakem)
Liberec              ke skupině se přidáte po příjezdu a vystoupení skupiny z vlaku, příjezd 19,55 hod.
                         nejlépe již na perónu.

                                                     ROZCHOD
Vždy na stejném místě. Liberec 11,45 hod., Hradec Králové 14,35 hod., Náchod 15,00 hod., Ruprechtice u Meziměstí okolo 15,40 hod.
Úvod  -  Tábory  -  Nástěnka  -  Kontakt  -  Výprava