Dvoutýdenní, budova, - okolo 60 dětí, 6. - 15 let.

I. běh  5. 7. - 18. 7. (Ne-So)        5780,-   Přihláška
II. běh  19. 7. -  1. 8. (Ne-So)      5780,-   Přihláška
III. běh   2. 8. - 15. 8. (Ne-So)     5780,-   Přihláška
IV. běh  16. 8. - 29. 8. (Ne-So)    5780,-   Přihláška

Po vyplnění přihlášky Vám vše potřebné zašleme poštou.
Aktuální informace (covid) na úvodní stránce.
Letní tábory 2020
+420 776 809 588
info@oddilgreenhorns.cz
PROGRAM
Program VÍCEAKTIVITOVÝ, tradičně po oddílech i volitelný.
Celodenní KOUPALIŠTĚ v Meziměstí s bazénem pro menší a s 60 METROVOU SKLUZAVKOU (dle počasí, vícekrát na každém z běhů). Osvědčené DISKOTÉKY s profi osvětlením DJ MEIKY ! (dvě na každém běhu). Nespočet drobných i větších her, např.: BOJ O VLAJKY, Indiánský fotbal, DIVADELNÍ PŘEVLEKY, nově BUMPERBALL (zvaný též BODY ZORBING, nafouknutá koule přez hlavu). Lesy, louky, VÝLET DO SKAL a volitelná Výprava. Pro starší zájemce (dle počasí) možnost SPANÍ V PŘÍRODĚ a nově DVOUDENNÍ VÝPRAVA (dva z běhů),  noční (volitelná) výprava pro starší "Svítání na Špičáku", dále TÁBORÁK, KOUPÁNÍ také na přírodním rybníku, atd...
NAVÍC - KOUZELNÍK (na každém běhu), program TONDAOBAL (na každém běhu), BUBNOVÁNÍ v kruhu (dva z běhů), HUDEBNÍ VEČER s hostem (dva z běhů) a další a další.
Naši hosté jsou například: pan Karel Kašpar (kouzelník, člen kouzelnického lože), pan Miloš Malý (mistr ČR v mikromagii), pan Jiří Adam (muzikant, Adamovi Bubny), pan Vladimír Kalvach (sólový kytarista), pan Zdenek Hladík (muzikant), agentura 42 a pod. 

MÍSTO
Tábor je pro děti dobře vybaven. (Penzion v menu nahoře "penzionruprechtice.cz").
Postele jsou vhodné i pro menší děti. Noční světlo na chodbě. Mimo pokojů pro táborníky má jídelnu, kompletní zázemí, SÁL NA HRY, venkovní kolotoč, SOLNÍ TENIS, dvě velké 5m TRAMPOLÍNY, VZDUŠNÝ HOKEJ, divadelní kostýmy, BUMPERBALL (též zvaný bodyzorbing), spacáky, karimatky a kotlíky pro výpravy, ...
Tábor je Ruprechticích pod Ruprectickým Špičákem. (Rozhledna) Chráněná krajinná oblast (CHKO)Broumovsko - Broumovské stěny, Supí Skály, Kočičí hrad na Ostaši, Adršpašsko-teplické skály, atd.
VĚK TÁBORNÍKŮ
Tábor je vhodný od 6 - 15 let (včetně). Na každém běhu je okolo 60 dětí.
Na každém běhu je družina nejmladších a nejstarších táborníků.

CENA TÁBORA
V ceně jsou VEŠKERÉ VÝDAJE TÁBORA.
NIKDY NIC dodatečně nevybíráme ! Ubytování a strava, veškerý program včetně pozvaných hostů,výlety, vstupenky na koupaliště, ... Pití a jídlo neomezeně. Strava je vydávána 4x denně.
Možnost faktury pro zaměstnavatele rodičů (fondy FKSP, benefity.)
Vždy po sezóně, sleva 1.000,-Kč/os, při platbě tábora od září - do listopadu, pro současné i nové táborníky,

SRAZ
Sraz v místě tábora. Před zahájením si rodiče mohou tábor prohlédnout.

TRADICE, ZKUŠENOST
Nejsme začátečníky. Za 33 let jsme na různých místech pořádali 244 dětských táborů
na kterých jsme odtáborovali přes 12.050 dětí!!!
Naši vedoucí jsou proškoleni a akreditováni (většinou, naši dřívější táborníci).

PŘIHLÁŠENÍ
V případě zájmu o některý z běhů tábora vyplňte přihlášku (odkaz nahoře). Nezaplacené místo Vám rezervujeme a poštou Vám zašleme podrobnější informace včetně platebních.
Závazné přihlášení je Vaší platbou tábora.
Děkujeme f.BRIMO, která naši organizaci darovala NŮŽKOVÝ STAN, který budeme využívat během letních táborů, škol v přírodě a dalších akcích.Úvod   -   Nástěnka   -   Kontakt